اخبار داغ

اگر به دنبال یک دوره جامع آموزش صداسازی به زبان فارسی هستید، دوره جامع جادوی صداسازی بهترین گزینه است. هم اکنون به جمع جادویی ها بپیوندید!

قوانین و مقررات

نشر مطالب و فایل های آموزشی

آیا می توان مطالب و فایل های آموزشی را در جای دیگر استفاده کرد؟

به آگاهی می رساند، حق انتشار و هر گونه استفاده ی کلی یا جزئی در تدریس کلاسی، جزوه آموزشی، تألیف کتاب و … از تمامی محتواهای منتشر شده در پایگاه اینترنتی مجموعه آموزشی “آواساز”، اعم از: پست ها، پادکست ها، فایل های صوتی، فایل های تصویری و … که به صورت رایگان در اختیار مخاطبان قرار می گیرد به طور کامل در اختیار آواساز است.

هر گونه بازنشر و بهره گیری از محتوای سایت و کانال تلگرامی آواساز، بدون ارجاع با لینک مستقیم و یا معرفی آموزشگاه آواساز اکیداً ممنوع است.

افتخار می کنیم که شما پیشرفت کنید و مجموعه ای حتی بزرگ تر و موفق تر از آواساز شکل بدهید؛ اما لطفا قانون Copyright را هم مدنظر داشته باشید!

فعالیت در سایت آواساز

چگونه می توانم در سایت نظر و مطلب بفرستم؟

شما می توانید با عضویت عادی در سایت یا به صورت میهمان، دیدگاه خود پیرامون مطالب، فایل ها و دوره های آموزشی را ثبت نمایید. تمامی دیدگاه های شما پیش از نمایش، به جهت جلوگیری از ارسال هرزنامه ها مورد تأیید قرار می گیرند.

چنانچه تمایل دارید دیدگاه های شما بدون گذشتن از مرحله ی تأیید اولیه، به نمایش در بیایند، عضو ویژه ی سایت شوید.

همچنین، چنانچه می خواهید مطالب تخصصی و علمی در سایت ارسال کنید و بازدیدکنندگان مطالب را با امضا و نام شما بخوانند، عضو ویژه ی سایت شوید. (این امکان به زودی فعال خواهد شد)

در هر حال، دیدگاه هایی که شامل این موارد باشد، تأیید نخواهد شد:

  • واژه های توهین آمیز و هجو و بی فایده
  • طرح هر گونه مساله یا خبر پیرامون افراد و اشخاص متفرقه که ارتباطی با “آواساز” ندارند
  • تبلیغات گوناگون برای فرد یا سایت ها و مجموعه های دیگر
  • پرسش پیرامون فعالیت سایت ها یا افراد دیگر
  • طرح مسائل سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، مذهبی و … که ارتباطی به موضوع سایت نداشته باشد.

با احترام، همواره پاسخ پرسش های شما را به سرعت خواهیم داد. اما اگر چنانچه به دلایل گوناگون، پاسخ به سوال شما قدری به طول انجامید، لطفا از ارسال دیدگاه تکراری ذیل پست های مختلف خودداری بفرمایید.

محصولات و دوره های آموزشی

آیا می توانم محصولات و دوره ها را به دوستانم بدهم؟

*تمامی دوره ها و محصولات تولید شده یا منتشر شده در “آواساز”، فقط و فقط از طریق سایت یا کانال تلگرامی به فروش می رسد. هر گونه فروش دوباره ی محصولات توسط افرادی که با مجموعه ارتباطی ندارند، جُرم محسوب شده و آواساز حق شکایت و پیگیری قانونی این مسأله را برای خود محفوظ می داند.

* هر گونه انتشار و در دسترس قرار دادن محصولات و دوره های آموزشی منتشر شده در “آواساز”، توسط افراد یا سایت ها و کانال های شبکه های اجتماعی، با عنایت به قوانین مربوط به “حق نشر دیجیتال” جُرم محسوب شده و حق شکایت و پیگیری قانونی از متخلفان برای مجموعه آواساز محفوظ است.

* بهره مندی از محصولات و دسترسی رایگان به دوره های آموزشی که در فروشگاه آواساز به فروش می رسد، از جهت قانونی و شرعی غیرمُجاز و حرام است. مجموعه آواساز هیچ گونه رضایتی را در قبال استفاده ی رایگان از محصولات و دوره های آموزشی ندارد.

* چنانچه هر کدام از محصولات و دوره های آموزشی با واسطه ی افراد مختلف یا بدون خرید از آواساز به دست شما رسیده، خواهشمندیم جهت حمایت از اقدامات فرهنگی آواساز، محصولات و دوره ها را حذف کرده و از تخفیف ویژه ی ما برای خرید قانونی و شرعی برخوردار شوید.