10.0
امتیاز

نکات مثبت

  • هزینه به صرفه
  • برنامه ریزی روزانه
  • اطمینان از نتیجه
  • پشتیبانی همیشگی
  • ارتباط با استاد
  • تضمین نتیجه
  • علمی و فنی

نکات منفی

هزینه به صرفه
10
علمی و فنی
10
پشتیبانی و رفع اشکال
10
طراحی و تولید
10
اطمینان از نتیجه گیری
10
ارتباط با استاد
10

نتیجه نهایی

جادوی صداسازی، بی نظیرترین بسته آموزشی صداسازی در ایران است که شما را از هر کلاس و دوره ای بی نیاز خواهد کرد.

ج

ادوی صداسازی ویژگی هایی دارد که منحصر به فرد است! امروز برای شما یک بسته آموزشی دیگر را مورد مقایسه قرار می دهیم تا بتوانید به سادگی تشخیص بدهید که جادوی صداسازی چقدر می تواند به شما در صداسازی و یافتن مطلوب ترین صدای ممکن، کمک کند.

مقایسه ای ساده!

در بخش اول هر بسته ی آموزشی مقدمات و پرسش های مقدماتی که ممکن است در ذهن هنرجو وجود داشته باشد پاسخ داده می شود. در بخش مقدماتی جادوی صداسازی، به 24 پرسش مهم پاسخ داده شده که در این تصویر قابل مشاهده است.

موضوع فایل های بخش اول

کپی از برت منینگ!

اما در یک بسته ی آموزشی دیگر که صفر تا صد آن کپی ناشیانه از متد استاد Brett Manning و فایل های آموزشی Singing Success است هر ده سوالی که به صورت مقدماتی پاسخ داده شده، ترجمه ی ناقص فارسی از همان فایل هایی است که برت منینگ در پکیج آموزشی خود قرار داده متعجب! یعنی گردآورنده ی این پکیج هیچ تلاشی از خود نداشته و تنها به ترجمه ی فایل هایی پرداخته که در برخی سایت های دیگر نیز ترجمه ی فارسی برخی از آن ها موجود است؛ البته سینگینگ ساکسز و برت منینگ در ایران، نماینده ی رسمی دارند که گردآورنده این پکیج به سایت همان نماینده رسمی (این سایت) هم رحم نکرده و غالب مطالب نوشتاری خود را هم از این سایت کپی می کندمردد!

این شما و این تصویر بخش اول همان پکیج آموزشی که ادعا می شود حاصل ده ها سال تلاش و تحقیق و تجربه گردآورنده استآرام! تصویر سمت راست، بسته آموزشی کپی است و تصویر سمت چپ فایل های اصلی مربوط به بسته آموزشی سینگینگ ساکسس و برت منینگ. تفاوت را احساس کنید!!!!!!

جادوی صداسازی را با این بسته آموزشی مقایسه کنید

چرا جادوی صداسازی بهتر است؟

چون مؤلف و تهیه کننده ی اثر، خودش تمام تمرینات و تکنیک ها را در بسته آموزشی انجام داده و چنین نیست که از حاصل دسترنج و زحمت دیگران نان خورده و صدای دیگران را به عنوان صدای خود، و نیز دانش اساتید برتر دنیا را به نام خود سند زده و به دیگران ارائه کند تا نامی کسب نماید.

شما در جادوی صداسازی، هر فایل تمرینی که در اختیار دارید، یک توضیح مفصل و جامع در باره ی چرایی انجام آن تمرین و تأثیرات انجام تمرین برای شما توسط استاد بیان می شود. در واقع شما کاملا قانع می شوید که چرا باید یک تمرین را به شیوه ای که برای شما توضیح داده می شود انجام بدهید و به سادگی می فهمید که تأثیرات انجام یک تمرین بر روی صدای شما چگونه است!

جادوی صداسازی در یک نگاه

در خرید جادوی صداسازی تردید نکنید …

همین الان خرید کنید:

پکیج کامل جادوی صداسازی