عضو شوید !

* در موقعیت ها و مناسبت های مختلف با ما همراه باشید تا با همدیگر مسیر شیرین صداسازی را پیش برویم!

اخبار داغ

آواساز، بهترین هدیه را برای صدای شما در نظر گرفته است و آن "جادوی صداسازی" است ... به جادویی ها بپیوندید!

درباره ما

آواساز“، شناسه‌ای تخصصی برای آموزش صداسازی در سبک‌های گوناگونِ صداپیشه‌گی می‌باشد. گفته اند: «مرد خردمند هنر پیشه را، عمر دو بایست در این روزگار، تا به یکی تجربه اندوختن، با دگری تجربه بردن به کار!». بنابراین اگر همه ما تجربیات مفید خود را در اختیار دیگران قرار دهیم همه خواهند توانست با انتخاب ها و تصمیم های درست تر، استفاده بهتری از وقت و عمر خود داشته باشند.

آموزشگاه آواساز، شهریورماه 1396 در فضای مجازی فعالیت خود را آغاز نمود. نخستین جرقه‌های آغاز به کار این مجموعه، تلاش برای افزایش دانش عمومی خوانندگان در زمینه‌ها و سبک‌های گوناگون، در جهت بهره‌مندی درست و اصولی از حنجره و اندام‌های دخیل در تولید صوت بود. سپس، نگارش و تألیف کتاب و جزوه‌های تخصصی در زمینه‌ی صوت و صداسازی، آموزش مجازی از طریق شبکه‌های اجتماعی، برگزاری ورکشاپ‌ صداسازی و فنّ بیان، ارائه بسته‌های جامع آموزشی در زمینه‌ی صداسازی، پکیج‌های آموزش آواز و ردیف موسیقی ایرانی، آموزش تئوری موسیقی و سلفژ، تولید کتاب صوتی، انجام کارهای سفارشی مانند گویندگی تیزر، دوبله و … در دستور کار مجموعه آموزشی آواساز قرار گرفته است.

در باره آواساز

از نقطه آغاز تا امروز، بیش از 300 نفر تحت آموزش مستقیم آموزشگاه صداسازی آواساز قرار گرفته‌اند. موجب افتخار ماست که رضایت 100 درصدی مخاطبان را با تلاش و انگیزه‌ی والا برای هم‌افزایی مثبت در زمینه خواندن و بهره‌مندی صحیح از صدا فراهم آورده‌ایم.

مدیریت و مربی‌گری آموزشگاه صداسازی آواساز، بر عهده‌ی مسعود صفری (گوینده و مدرس صداسازی و فنّ‌بیان) است.

افتخار ما، اعتماد و فراهم آوردن رضایت شماست.

پیروز باشید

برترین و بهترین انسان ها، هنرمندان هستند. سپاسگزار خداوند مهربان و بی همتا هستیم که ما را شایسته ی خدمتگزاری بهترین انسان ها دانسته و در این مسیر ما را یاری می نماید.